Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie ślusarz będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie:

1. wykonywania elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej;
  2. wykonywania elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki maszynowej;
  3. wykonywania połączeń elementów maszyn, urządzeń i narzędzi;
  4. naprawy i konserwacji elementów maszyn, urządzeń i narzędzi.

Absolwent po potwierdzeniu kwalifikacji MEC.08 może uzyskać dyplom zawodowy w zawodzie technik mechanik po potwierdzeniu kwalifikacji MEC.09. Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń oraz uzyskaniu wykształcenia średniego lub średniego branżowego.

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie elektryk będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie:

1. wykonywania i uruchamiania instalacji elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej;
  2. montowania i uruchamiania maszyn i urządzeń elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej;
  3. wykonywania konserwacji instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych.

Absolwent po potwierdzeniu kwalifikacji ELE.02 może uzyskać dyplom zawodowy
w zawodzie technik elektryk po potwierdzeniu kwalifikacji ELE.05. Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych oraz uzyskaniu wykształcenia średniego lub średniego branżowego.

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie technik spedytor będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych:

1. planowania, organizowania i w dokumentowania procesów transportowych;
  2. prowadzenia dokumentacji dotyczącej rozliczeń z klientami i kontrahentami krajowymi oraz zagranicznymi;
  3. wykonywania prac związanych z monitorowaniem przebiegu procesu transportowo-spedycyjnego.

Absolwent kursu KKZ ROL.04. będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie:

1. wykonywanie prac związanych z prowadzeniem produkcji roślinnej;
  2. wykonywania prac związanych z prowadzeniem produkcji zwierzęcej;
  3. prowadzenia i obsługiwania pojazdów, maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji roślinnej i zwierzęcej;
  4. prowadzenia sprzedaży zwierząt i produktów rolnych.

Absolwent szkoły po potwierdzeniu kwalifikacji ROL.04. Prowadzenie produkcji rolniczej może uzyskać dyplom zawodowy w zawodzie technik rolnik po potwierdzeniu kwalifikacji ROL.10.

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie technik rolnik będzie przygotowany przygotowany do wykonywania zadań zawodowych:

1. organizowania i nadzorowania produkcji roślinnej,
  2. organizowania i nadzorowania produkcji zwierzęcej.

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie technik usług kosmetycznych będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie:

1. przeprowadzenia diagnozy kosmetycznej;
  2. wykonywania zabiegów pielęgnacji i upiększających;
  3. udzielania porad kosmetycznych;
  4. organizowania i prowadzenia gabinetu kosmetycznego.